Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się zapisać
#1
Na stronce filipiny.bialysaibaba.pl jest w górnym menu opis zasad i sposobu zapisu na wyprawę. http://filipiny.bialysaibaba.pl/jak-sie-zapisac
Po zarejesrtowaniu na stronce i potwierdzeniu mailowo procesu rejestracji logujemy się podanym nikiem i hasłem, i wtedy pojawi nam się zakładka - Zapisz się.
W zakładce tej pojawią nam się trzy różne pozycje wyjazdowe, z których wybieramy ten który nas interesuje i wypełniamy formularz zgodnie z opisami pól.
Są tam do wyboru 3 różne wyjazdy:
Koh Rong 2019 ORG  - wyjazd organizatorów na wyprawę do Kambodży
Koh Rong 2019         - wyjazd głównej grupy na wyspę Koh Rong
G2018                      - pozycja testowa (proszę się tam nie zapisywać.

Po zapisaniu się będe wysyłał Państwu informacje do przelewu, wraz z deklaracją uczestnictwa w tym społecznym projekcie, oraz prześlę też regulamin działania i zasady funkcjonowania komitetu społecznego organizującego tą wyprawę. Wpłata pieniążków na bilet i inne koszty (w tym organizacyjne) wiązać się będzie z akceptacją regulaminu i zasad funkcjonowania komitetu, gdzie zdefiniowane będą kwestie rozliczeń i potencjalnego zwrotu/wycofania się z projektu. Będzie to możliwe bez strat do momentu dokonania płatności za bilety, po tym terminie zgodnie z umowami organizacji grupowych biletów możliwe będzie zwrócenie części pieniędzy , po potrąceniu kwot wynikających z zasad  i umowy z konkretnym przewoźnikiem. W tym roku nie będzie problemów jakie zaistniały w roku poprzednim, gdzie kilka osób wycofało się z wyprawy przed wylotem, ale po wpłacie depozytu biletowego do przewoźnika i żądali ode mnie zwrotu wpłaty. Miałem duży problem żeby wytłumaczyć że ja tych pieniędzy nie mam Smile.
Ponieważ jest już bardzo napięty termin do wylotu, potrzebne będą całkowite wpłaty na bilety oraz na koszty organizacyjne i na część kosztów dodatkowych (opłaty transportu wewnętrznego, za ew. nocleg po drodze, ew. ubezpieczenie, koszty organizacji wyprawy). Będzie to szczegółowo opisane i przedstawione w mailu który do Państwa będę wysyłał.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości