Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa styczniowa
#1
Grupę styczniową uważam za zamkniętą.
Została podzielona na 2 podgrupy , z których jedna bierze udział w wycieczce do Angkor Wat - ta grupa wylatuje do Bangkoku i ta przesiada się na samolot do Siem Rep w kambodży. Po 3 dniach zwiedzania Angkor Wat, grupa ta dołącza do pozostałej częsci całej grupy styczniowej na wyspie Koh Phanga.
Grupa druga ma zapewniony przelot na wyspę Phuket, skąd zorganizowany będzie transport grupy na wyspeket, po jednym , buforowym noclegu , ponieważ dolecimy tam około 18:30.
Po pobycie na wyspie, uczestnicy wycieczki do Tajlandii, 6 lutego wyjeżdżają z wyspy i transportem autobusowym (najprawdopodobniej) pojadą do Malezji. Prawdopodobnie tam doleci część grupy lutowej zainteresowana zwiedzaniem Malezji i Singapuru - miejsce docelowego przylotu tej grupy to Kuala Lumpur.
Po zakończeniu wycieczki około 12 lutego grupa ta rozpoczyna powrót do domu, z rozdziałem takim, że część przylatująca na Phuket wylatuje bezpośredniu z Singapuru, a grupa "Angor Wat" przelatuje do Bangkoku i tam przesiada się na samolot do Warszawy. Pozostała cząść uczestników - czyli osoby które zdecydowaly się na pobyt >60 dniowy oraz grupa lutowa przemieszczają się na miejsce ich pobytu.
Odpowiedz
#2
(14-11-2019, 02:51 AM)Roman Klimczyk napisał(a): Grupę styczniową uważam za zamkniętą.
Odpowiedz
#3
Jest mi przykro to pisać, ale mam kłopoty w reagowaniu na informację na forum. Odczytuje wszystkie.
- I tak mam wizę do Kambodży, nie mogę znaleźć strony gdzie to zameldować.
- chciałabym prosić o zakup tych 3 niezbędnych-polecanych probiotyków ,ale gdzie je zamówić przez Pana Romka
- koszt wyprawy zwiększył się ze względu na badania , program itd. czy i już trzeba to płacić, czy czekać na końcowe rozliczenie.
- czy trzeba drukować jakieś dokumenty związane z przelotem, czy P.Romek będzie miał wszystkie dokumenty
Grażyna Jonczak grupa styczniowa z wycieczkami
Pozdrawiam i związku z tym że od jutra są Świta Bożego Narodzenia życzę zdrowych, serdecznych , w gronie najbliższych wspaniałych dni.
Grażyna Jonczak
Odpowiedz
#4
(23-12-2019, 07:18 AM)Grażyna Jonczak napisał(a): Jest mi przykro to pisać, ale mam kłopoty w reagowaniu na informację na forum. Odczytuje wszystkie.
- I tak mam wizę do Kambodży, nie mogę znaleźć strony gdzie to zameldować.

Opisywałem to już kilka razy :
Osoby które tą wizę mają już załatwioną lub złożone dokumenty, proszę o zaznaczenie opcji w grupie atrakcje (obok zaznaczonych wycieczek do Angkor wat i Malezji w systemie zapisów, po zalogowaniu się na stronce wyprawy.ekovitaren.pl i wejściu przez zakładkę menu - zapisy w edycję swojego konta:

https://wyprawy.ekovitaren.pl/zapisz-sie/edytuj
Po zaznaczeniu opcji wiza do Kambodży, przesuwamy okno formularza w dół i klikamy na przycisk "Nadpisz" - zaznaczając wcześniej wymagane opcje:
Przeczytałem / przeczytałam regulamin*:
Zgoda na przetwarzanie danych*:

- chciałabym prosić o zakup tych 3 niezbędnych-polecanych probiotyków ,ale gdzie je zamówić przez Pana Romka
przekażę , możliwe że uda się to jeszcze załatwić przed wylotem

- koszt wyprawy zwiększył się ze względu na badania , program itd. czy i już trzeba to płacić, czy czekać na końcowe rozliczenie.
Przez święta przygotowałem indywidualne rozliczenia, z tym rozliczeniem poczekamy na późniejsze podsumowanie, które roześlę do wszystkich uczestników.

- czy trzeba drukować jakieś dokumenty związane z przelotem, czy P.Romek będzie miał wszystkie dokumenty
Będę starał się wydrukować i przygotować - wyjątkiem są tu wizy - mają je uczestnicy, potrzebne w 2 egzemplarzach.
Forum składa się z dwóch części głównych - publicznej i zamkniętej dostępnej dla uczestników wypraw. Szczegółowe informacje zamieszczane są w części zamkniętej - tu tylko takie które mogą być dostępne publicznie Smile
pozdrawiam
Roman Klimczyk
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości