Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grupa styczniowa
#4
(23-12-2019, 07:18 AM)Grażyna Jonczak napisał(a): Jest mi przykro to pisać, ale mam kłopoty w reagowaniu na informację na forum. Odczytuje wszystkie.
- I tak mam wizę do Kambodży, nie mogę znaleźć strony gdzie to zameldować.

Opisywałem to już kilka razy :
Osoby które tą wizę mają już załatwioną lub złożone dokumenty, proszę o zaznaczenie opcji w grupie atrakcje (obok zaznaczonych wycieczek do Angkor wat i Malezji w systemie zapisów, po zalogowaniu się na stronce wyprawy.ekovitaren.pl i wejściu przez zakładkę menu - zapisy w edycję swojego konta:

https://wyprawy.ekovitaren.pl/zapisz-sie/edytuj
Po zaznaczeniu opcji wiza do Kambodży, przesuwamy okno formularza w dół i klikamy na przycisk "Nadpisz" - zaznaczając wcześniej wymagane opcje:
Przeczytałem / przeczytałam regulamin*:
Zgoda na przetwarzanie danych*:

- chciałabym prosić o zakup tych 3 niezbędnych-polecanych probiotyków ,ale gdzie je zamówić przez Pana Romka
przekażę , możliwe że uda się to jeszcze załatwić przed wylotem

- koszt wyprawy zwiększył się ze względu na badania , program itd. czy i już trzeba to płacić, czy czekać na końcowe rozliczenie.
Przez święta przygotowałem indywidualne rozliczenia, z tym rozliczeniem poczekamy na późniejsze podsumowanie, które roześlę do wszystkich uczestników.

- czy trzeba drukować jakieś dokumenty związane z przelotem, czy P.Romek będzie miał wszystkie dokumenty
Będę starał się wydrukować i przygotować - wyjątkiem są tu wizy - mają je uczestnicy, potrzebne w 2 egzemplarzach.
Forum składa się z dwóch części głównych - publicznej i zamkniętej dostępnej dla uczestników wypraw. Szczegółowe informacje zamieszczane są w części zamkniętej - tu tylko takie które mogą być dostępne publicznie Smile
pozdrawiam
Roman Klimczyk
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Grupa styczniowa - przez Roman Klimczyk - 14-11-2019, 02:51 AM
RE: Grupa styczniowa - przez teresa maziec - 25-11-2019, 02:44 PM
RE: Grupa styczniowa - przez Grażyna Jonczak - 23-12-2019, 07:18 AM
RE: Grupa styczniowa - przez Roman Klimczyk - 26-12-2019, 11:32 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości